Galeria 11-stka Sp. z o.o.
Menu
Facebook

Promocje

Ubrania do podarowania na Święta

Ubrania do podarowania na Święta

Święta to jedyny taki czas w roku, kiedy wręczamy sobie prezenty i spotkamy się w gronie najbliższych. To również taki czas, kiedy chętniej niż zwykle otwieramy serca na pomoc innym. W tym roku marka Reporter Young zainicjowała w swoich sklepach akcję Ubrania do podarowania na Święta, ponieważ chce obdarować prezentami wychowanków z Domów Dziecka. Dzieci i nastolatki są szczególnie ważne dla naszej marki ze względu na to, że to właśnie dla nich tworzymy nasze kolekcje. Niestety często dzieci z Domów Dziecka nie mogą liczyć na nowe, piękne ubrania i stąd zrodził się pomysł naszej akcji – mówi Patrycja Gołek, Dyrektor Marketingu marki Reporter Young. Wytypowaliśmy 15 Domów Dziecka z całej Polski z miejscowości, w których znajdują się nasze sklepy, ponieważ chcemy, aby nasi Klienci pomagali lokalnie.

Na czym polega akcja Ubrania do podarowania na Święta? Przy okazji kupowania prezentów świątecznych i mikołajkowych, klienci marki mogą dokupić dodatkową rzecz z oferty Reporter Young i wrzuć do specjalnego pudła prezentowego. Tuż przed świętami wszystkie prezenty zostaną zgromadzone w centrali firmy, gdzie będą już czekały nowe, ciepłe ubrania tym razem przygotowane przez Reporter Young. Wszystkie prezenty dotrą do Domów Dziecka tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Jak można przyłączyć się do akcji? Wystarczy odwiedzić jeden ze sklepów stacjonarnych Reporter Young lub wejść na stronę www.reporteryoung.pl, dodać dodatkowy produkt do swojego koszyka, a w uwagach wpisać informację, który z zakupionych produktów przekazujemy na szczytny cel. Akcja zbierania prezentów potrwa do 12 grudnia.  

Reporter Young to polska marka odzieżowa dla nastolatków, która oferuje rozmiary od 134 do 182. Na rynku istnieje od blisko 25 lat. Dzięki różnorodnym i nowoczesnym projektom, każdy nastolatek odnajdzie w kolekcjach marki coś dla siebie.

26.11.2021 - 12.12.2021
Poznajcie Carbonado – kolekcję zwieńczoną nieziemskim, czarnym brylantem dostępną w salonach Briju!

Poznajcie Carbonado – kolekcję zwieńczoną nieziemskim, czarnym brylantem dostępną w salonach Briju!

Carbonado to kolekcja złotej biżuterii, zwieńczonej prawdziwie nieziemskim czarnym brylantem. W odróżnieniu od innych rodzajów tych kamieni szlachetnych, porowata powierzchnia czarnych diamentów wykazuje brak inkluzji pochodzenia ziemskiego. Jednym z wytłumaczeń ich obecności na Ziemi jest uderzenie zawierającego je meteorytu (na co wskazuje fakt, że Carbonado występują jedynie w dwóch izolowanych miejscach na Ziemi).

25.11.2021 - 15.12.2021
23.11.2021 - 07.12.2021
Nowe odsłony zapachów perfum w BIG STAR

Nowe odsłony zapachów perfum w BIG STAR

Perfumy to nie tylko zapach – to także dopełnienie stylizacji! Wybierz zapach w NOWEJ ODSŁONIE w BIG STAR! 

16.11.2021 - 31.12.2021
12

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco informowany o wydarzeniach i promocjach