Galeria 11-stka Sp. z o.o.
Menu
Facebook

Wydarzenia

FOTORELACJA Z HALLOWEEN

FOTORELACJA Z HALLOWEEN

Za nami Halloween i Noc strasznych zakupów.

Wiedźmy, zombie i inne straszydła nie zawiodły, stawiły się w halloweenowy wieczór, 29 października.

03.11.2016
Spotkanie z Harrym Potterem

Spotkanie z Harrym Potterem

22.10.2016
Greenpoint- wielkie Otwarcie 7.10 !

Greenpoint- wielkie Otwarcie 7.10 !

Już w piątek wielkie otwarcie salonu Greenpoint ! Z tej okazji obowiązuje będzie obowiązywać promocja -30% na nową kolekcję. Świetna okazja aby uzupełnić swoją jesienną garderobę.

07.10.2016
NOWE SALONY GREENPOINT, DIVERSE, 50 STYLE

NOWE SALONY GREENPOINT, DIVERSE, 50 STYLE

Poszerzamy swoją ofertę o nowe salony modowe ! Już w październiku do grona Najemców dołączy Greenpoint i Diverse, a w listopadzie planowane jest otwarcie salonu 50style.

27.09.2016
FOTORELACJA Z DNIA DZIECKA

FOTORELACJA Z DNIA DZIECKA

Dzień Dziecka już za nami. Dziękujemy za tak liczne przybycie, jest nam bardzo miło, że mogliśmy sprawić Wam tyle radości i zabawy. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

14.06.2016
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to szczególny dzień dla wszystkich Pań, dlatego też przygotowaliśmy dla naszych Klientek wiele atrakcji takich jak kosultacje dietetyczne, konsultacje stylistki, darmowa pielęgnacja skóry dłoni i twarzy, badanie trychologiczne skóry głowy i włosów, porady brafiterki, konsultacje z zakresu zdrowego żywienia, porady wizażystki wraz z wykonaniem makijażu. Na wszystkie Pań czekały takżę konkursy, w których można było wygrać zestawy kosmetyków oraz pobyt w SPA.

08.03.2016
WALENTYNKI W GALERII 11-STKA

WALENTYNKI W GALERII 11-STKA

W tym wyjątkowym dniu, zaprosiliśmy Was do spędzenia czasu z Galerią 11-stka. Czekała na Was: fotobudka, hostessy ze słodkimi upominkami, bony zniżkowe do wszystkich sklepów w Galerii, konkursy z nagrodami oraz quiz, w którym wiedze o sobie mogła sprawdzić każda para.

14.02.2016

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco informowany o wydarzeniach i promocjach